Lyžiarsky výcvikový kurz 2016

uverejnené 13. 2. 2016, 9:12 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 13. 2. 2016, 13:44 ]
Prvý februárový týždeň (1.2. – 6.2.2016) sme so žiakmi 6., 7., 8. a 9. ročníka (34 žiakov) absolvovali úžasný lyžiarsky výcvikový kurz.

Lyžovali sme v stredisku Ski-Tále a ubytovaní sme boli v penzióne Dúhový Pstruh v Bystrej

Počasie nám prialo – nebola zima a občas svietilo slniečko, snehu bolo dosť a nálada bola vždy výborná. Okrem lyžovania sme si užili zábavu aj pri sánkovačke a navštívili sme jaskyňu Bystrá, kde sme mali na dosah rúk malinkých spiacich netopierov. Jaskyňa sa nám páčila a z netopierov sme boli očarení. Po lyžovačke sme zvykli relaxovať v bazéne alebo vo vírivke. Večer sme mávali spoločný program a vždy sme sa dobre zabavili. Kurz bol úspešný, lebo aj tí čo po prvýkrát stáli na lyžiach zvládli jazdu na vleku a sami zlyžovali svah. Na konci kurzu žiaci výborne zvládli záverečný obrovský slalom medzi bránkami.

Všetkým patrí veľká pochvala za snahu a pokrok v zdolávaní lyžiarskych zjazdoviek a za priateľské správanie k druhým. Vďaka patrí aj pedagógom, ktorí sa počas celého kurzu naplno venovali žiakom a rozdávali počas pobytu radosť a dobrú atmosféru.

Z výcviku si všetci odnášame veľa zážitkov a ĎAKUJEME za super lyžiarsky a tešíme sa na ďalší o rok.

Mgr. Stenová Zuzana, Grňová Petra a Mgr. Cigánik Ľuboš

Veď posúďte sami ako nám bolo fajn :)

LV Tále 2016

zopár spätných väzieb od našich žiakov:

LV spatne vazby 2016