Fyzika 6.A a 6.B v EDULABE

uverejnené 21. 11. 2012, 14:20 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 6. 7. 2015, 16:04 ]
V utorok 20.11.2012 žiaci 6.A a 6.B absolvovali spolu s p. uč. Križom a p.uč. Stenovou vyučovanie fyziky v EDULABE. Vyučovanie bolo spestrené s pokusmi. Žiaci si vyskúšali ako sa mení tlak plynu jeho stláčaním a merali teplotu kvapalín sondami pripojenými k počítaču. Ten okamžite zobrazoval na grafe namerané hodnoty, ktoré mohli deti sledovať na interaktívnej tabuli. Potom žiaci na počítačoch vypracovávali úlohy na portály NAUČ SA VIAC. Nakoniec si mali možnosť preveriť svoje získané vedomosti v teste formou hlasovacích zariadení. Vyučovanie bolo zábavné a ponúklo žiakom iný pohľad na preberané učivo. Všetci sme spolu odchádzali spokojí a plní dojmov. A už teraz sa tešíme na ďaľšie podobné  vyučovanie v EDULABE.

Fotogalériu z vyučovania nájdete tu: