Farebný DEŇ PREDŠKOLÁKOV

uverejnené 13. 3. 2016, 9:21 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 16. 3. 2016, 14:24 ]
V krásnu jarnú slnečnú sobotu 12.3.2016 k nám do školy zavítalo

58 budúcich prváčikov

na "srdcovku" našej školy -  Deň predškolákov.

Od 9:00 do 12:00 strávili nádherné chvíle vo farebnom svete. Vychutnali si krátke zábavné vyučovanie s ozajstnými pani učiteľkami a zažili aj spoločnú desiatu. Po celý čas ich sprevádzali staršie žiačky – farbičky.

Po vyučovaní sa všetci presunuli do telocvične, kde ich už čakali rôzne športové aktivity a BENITÍM s atraktívnymi disciplínami.

Na záver vystúpilo tanečné štúdio DANCY a následne našim šikovným predškolákom pani riaditeľka odovzdala ich prvé farebné vysvedčenie. Všetci odchádzali plní dojmov, tešiac sa na ďalšie stretnutie   - slávnostný zápis budúcich prvákov.

Farebný Deň predškolákov 2016

Farebný DEN PREDSKOLAKOV