Farebný deň predškolákov

uverejnené 24. 1. 2015, 11:05 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 28. 1. 2015, 7:44 ]
60 budúcich prváčikov neodradilo zlé počasie a ani skoré vstávanie v sobotu 24.1.2015 prišli na Deň predškolákov odhaliť tajomstvá školy.

Dopoludnie strávili nádherné chvíle v ríši farebného sveta. Vyskúšali si krátke zábavné vyučovanie s ozajstnými pani učiteľkami, zažili spoločnú desiatu a nakoniec si vyrobili malé darčeky a nakreslili krásne farebné dúhy. Po celý čas ich sprevádzali staršie žiačky – farbičky.

Po vyučovaní sa všetci presunuli do telocvične, kde ich privítal BENI KLUB s atraktívnymi športovými disciplínami.

Pani riaditeľka ich odmenila prvým farebným vysvedčením.

Na záver vystúpilo tanečné štúdio DANCY a tanečnice naučili deti aj krátky tanček.

Deti odchádzali plné dojmov tešiac sa na ďalšie stretnutie - slávnostný zápis budúcich prvákov.

Reportáž v televízii Ružinov tu (minúta 1:46)

Deň predškolákov

foto by Ľubka Jarošová, Zuzka Stenová, Jarka Mikulíková, Janka Križanová