Exkurzia do Malinova - Stredná záhradnícka škola

uverejnené 27. 6. 2016, 8:08 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 1. 7. 2016, 12:32 používateľom Peter Šaliga ]
Dňa 24.6.2016 sme sa vybrali so 4.A, 5.A a 5.B na menší výlet - exkurziu do Malinova. Navštívili sme Strednú záhradnícku školu, videli sme ich skleníky s rastlinkami, o ktoré sa študenti starajú, prešli sme sa nádherným veľkým parkom s kaštieľom, v ktorom sa voľakedy nachádzala škola. Park bol plný nádherných rastlín a vzácnych stromov. Jedným z nich bol aj obrovský platan javorolistý, ktorý bol obrovský. Jeho kmeň bol taký veľký, že sa museli pochytať piati žiaci za ruky, aby ho oblapili. Nakoniec sme si pokúpili domov kaktusy a rôzne sukulenty, vďaka ktorým budeme spomínať na pekný výlet.