Dopravné ihrisko, 3.A (1.stupeň)

uverejnené 18. 9. 2012, 13:08 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 19. 9. 2012, 6:14 používateľom Zuzana Stenová ]
17.septembra 2012 sa v doobedných hodinách niesol v duchu dopravného ihriska, ktoré absolvovali naši žiaci 1.stupňa postupne od 2. do 4.ročníka. Deti tak realizovali tvorivé a zábavné praktické vyučovanie dôležitej prierezovej témy - Dopravná výchova. Na dopravnom ihrisku mali možnosť spoznať ako fungujú semafory, aké pravidlá platia pre chodcov, či cyklistov, aké cestné pravidlá treba dodržiavať a čo všetko ich postretne pri každodennom cestovaní, na čo by si mali dať pozor.

Radosť detí, bicyklovanie s helmami, nácviky a ešte viac tvorilo zábavu a učenie pre našich menších žiakov...

P. učiteľka Jarošová v rýchlosti na bicykli stihla zachytiť pár záberov:)