Deň predškolákov s písmenkami 2017

uverejnené 2. 4. 2017, 8:06 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 11. 4. 2017, 13:28 ]
Nádherné jarné slniečko sa v  sobotu 1.4.2017 zobudilo skôr a privítalo

61 budúcich prváčikov

na "srdcovku" našej školy,  Deň predškolákov

Tento rok sa niesol v duchu "Hravo s písmenkami". Od 9:00 do 12:00 strávili nádherné chvíle v  škole. Vyskúšali si krátke zábavné vyučovanie " z každého rožka troška" s ozajstnými pani učiteľkami, zažili aj spoločnú desiatu a na konci vyučovania mali aj tvorivé dielne.

Po vyučovaní sa všetci presunuli do telocvične, kde ich už čakali rôzne športové aktivity s atraktívnymi disciplínami. Po celý čas ich sprevádzali staršie žiačky – písmenká.

Záver spríjemnilo tanečné štúdio DANCY a následne našim šikovným predškolákom pani riaditeľka odovzdala  prvé písmenkové vysvedčenie.

Všetci odchádzali plní dojmov, tešiac sa na ďalšie stretnutie o týždeň - slávnostný zápis budúcich prvákov.

Foto z akcie tu