Deň predškolákov 2018

uverejnené 18. 3. 2018, 16:05 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 18. 3. 2018, 16:47 ]
V jarnú síce upršanú sobotu 17.3.2018 k nám do školy zavítalo

76 budúcich prváčikov

na "srdcovku" našej školy -  Deň predškolákov.

Od 9:00 do 12:00 strávili nádherné chvíle vo farebnej rozprávke. Vychutnali si krátke zábavné vyučovanie s ozajstnými pani učiteľkami, tvorivé dielne a zažili aj spoločnú desiatu. Pri rozdeľovaní do tried  ich sprevádzali staršie žiačky – farbičky.

Po vyučovaní sa všetci presunuli do telocvične, kde ich už čakali rôzne športové aktivity s atraktívnymi disciplínami.

Záver spríjemnili dievčatá z tanečného štúdia DANCY a následne našim šikovným predškolákom pani riaditeľka odovzdala  prvé farebné vysvedčenie.

Všetci odchádzali plní dojmov, tešiac sa na ďalšie stretnutie o týždeň - slávnostný zápis budúcich prvákov.

FOTO z akcie tu