Deň predškolákov

uverejnené 29. 1. 2012, 11:31 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 4. 8. 2012, 9:04 používateľom Zuzana Stenová ]
V sobotu 28.januára 2012 sa v našej škole historicky prvý raz vyučovalo v sobotu! Predškolské deti z ružinovských škôlok k nám mohli prísť na návštevu, zažiť netradičné sobotné doobedie s našimi pani učiteľkami. Deti mali od 9:00 krátke vyučovanie slovenčiny alebo matematiky, interaktívnu hodinu, tancovanie zumby a prípravu desiaty či spoločné stolovanie. Navštívilo nás viac ako 40 detí so svojimi rodičmi a mohli naživo ochutnať z atmosféry v škole, porozprávať sa s pani učiteľkami a prezrieť si priestory školy. Počas celého doobedia boli prítomné skoro všetky pani učiteľky z I. stupňa, niektorí učitelia z II. stupňa, špeciálna pedagogička a samozrejme i p. riaditeľka.
Pre bližšie informácie si pozrite fotografie z tohto netradičného dňa:

Tu si môžete pozrieť aj krátke videá z nášho predškolského dňa:

1. p. učiteľka Ľubka Jarošová vyučuje písmenka malých predškolákov:

2. p. učiteľka Jarka Kotríková v kruhu precvičuje s predškolákmi doplňovanie zvieratiek:

3. p. učiteľka Jarka Mikulíková taktiež v kruhu precvičuje s predškolákmi doplňovanie zvieratiek:

4. p. učiteľka Ľubka Noščáková zadáva inštrukciu a vysvetľuje deťom kreslenie slniečka:

Príprava jedál s deťmi a desiatovanie:

Záverečné odovzdávanie diplomov:

V priebehu mája by sme radi predškolským deťom ponúkli aj tvorivé dielne so športovým dňom - podobne ako bol tento náš predškolský deň a začiatkom júla by sme aj týmto deťom už radi ponúkli možnosť denného tábora.Všetky informácie budú včas uverejnené na stránke.

ċ
leták_na_DOD2.pdf