Deň narcisov 2018

uverejnené 20. 4. 2018, 4:25 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 27. 4. 2018, 4:15 ]

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt den narcisov 201813.04.2018  Deň narcisov je dňom boja proti rakovine. Tento deň sa nesie v žltej farbe umelých a živých narcisov na podporu všetkých, ktorí čelia zákernej rakovine. Zakúpením tohto jarného kvietku dobrovoľnou čiastkou každý vyjadruje spolupatričnosť a podporu onkologickým pacientom.

" Zmeňme spolu PIATOK 13.4.,

na lepší deň narcisov. "

Aj naša škola sa opäť po roku zapojila do tejto zbierky. Žiaci I. stupňa rozdávali narcisy vo vedľajšej MŠ a na uliciach pred školou. My žiaci II.stupňa sme sa vybrali do blízkeho podniku Doprastav, kde nám jeho pracovníci prispeli peknou čiastkou peňazí. Sme veľmi vďačné, že sa našli ľudia a aj žiaci našej školy, ktorí sa zapojili do zbierky a aj takýmto malým skutkom pomohli ľuďom trpiacim rakovinou.

Podarilo sa nám vyzbierať:

na 1.stupni  315,55 € a na 2.stupni  to bolo 527,21 €

čiže spolu 842,76 €.

Ďakujeme všetkým za pomoc, veď predsa "chceme pomáhať".

Dida, Kika, Jakub a Vilko, žiaci 9.A  a Laura, Simonka, Vaneska, Monika, Evka a Vivi, žiačky 4.A

foto z akcie tu