Deň narcisov "Pre Teba možno iba kvietok, pre iného nádej ..."

uverejnené 13. 4. 2014, 2:51 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 13. 4. 2014, 3:26 ]
Každý rok organizuje Liga proti rakovine na Slovensku Deň narcisov. Je to deň, kedy majú ľudia vyjadriť spolupatričnosť a dodať nádej tým, ktorí trpia na túto zákernú chorobu. Pripnutie jedného narcisu znamená oveľa viac ako si niektorí nezainteresovaní myslia.

Rok čo rok sa na našej škole organizuje finančná zbierka ku Dňu narcisov. Žiaci 8. A (Zborníková Bea, Chandogová Lea, Sitárová Monika a Maťková Sisa) a  4. B (Hudecová Žofka, Mačurová Sofi, Chovanec Samko, Manďáková Kika, Tĺčik Majko, Zlámal Davidko a Neuwirth Marek) aj tento rok priložili ruku k dielu. Pripravili si pekné prezentácie, ktoré odprezentovali svojim spolužiakom a spoločne vyzbierali sumu 593,21 €.

Ďakujeme všetkým rodičom, žiakom a kolegom, ktorí boli ochotní a radi prispeli na dobrú vec.

Sme radi, že naša škola chce pomáhať a dúfam, že aj budúci rok sa žiaci zapoja do tejto akcie.

Deň narcisov