Deň narcisov

uverejnené 27. 3. 2015, 10:59 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 28. 3. 2015, 14:48 ]
Každý rok organizuje Liga proti rakovine na Slovensku Deň narcisov. Je to deň, kedy majú ľudia vyjadriť spolupatričnosť a dodať nádej tým, ktorí trpia na túto zákernú chorobu. Pripnutie jedného narcisu znamená oveľa viac ako si niektorí nezainteresovaní myslia.

Rok čo rok sa na našej škole organizuje finančná zbierka ku Dňu narcisov. Žiačky 9. A (Zborníková Bea, Sitárová Monika, Maťková Sisa a Tulejová Katarína) a žiaci 3. B ( Dominik,aj tento rok priložili ruku k dielu. Pripravili si pekné prezentácie, ktoré odprezentovali svojim spolužiakom a spoločne vyzbierali sumu 770,40 €.

Ďakujeme všetkým rodičom, žiakom, kolegom a pracovníkom Doprastavu, ktorí boli ochotní a radi prispeli na dobrú vec.

Sme radi, že naša škola chce pomáhať a dúfam, že aj budúci rok sa žiaci zapoja do tejto akcie.

Deň narcisov

ć