Deň detíííííííííííííííííííí

uverejnené 31. 5. 2013, 9:02 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 15. 6. 2013, 11:06 používateľom Zuzana Stenová ]
Daždivý piatok 31.mája 2013 si vychutnávali hlavne naše deti. Mali svoj DEŇ DETÍ a žiadne počasie im v ten deň nemohlo pokaziť dobrú náladu a pocit spokojnosti.  Voľnosť bez učenia, hry,  zábava, maľovanie na tvár, občerstvenie, hudba, divadielko a i., to boli najpútavejšie aktivity ich slávnostného dňa.
Odloženie akcie  MY FEST spôsobilo najprv istý útlm a neistotu medzi deťmi, ale nakoniec všetko dobre dopadlo, veď mali sviatok naše deti. A ako prebiehali detské radovánky ?
Veľké deviatačky si našli cestu k malým prvákom a pomaľovali ich tváričky. V triedach sa vymýšľali rôzne hry, všade rozvoniavalo občerstvenie, pre deti bolo pripravené i bábkové vystúpenie, nechýbala hudba, dobrá nálada a pohoda. O sladké pochutiny pre všetky deti sa postarali mamičky -  p. Brunová a p. Mazúrová. Nechýbali drobné sladkosti, koláče ani od iných rodičov - vďačných sponzorov. Za všetko veľmi pekne ďakujeme..
Už teraz sa tešíme na veľkolepý  projektový deň našich detí, ktorý bude patriť len deťom z Medzilaboreckej - 14.júna od 14:00... Veríme, že tentokrát nás počasie nesklame.....