Celoškolská brigáda - revitalizácia školy

uverejnené 23. 6. 2012, 13:01 používateľom Neznámy používateľ   [ aktualizované 10. 7. 2012, 4:33 používateľom Zuzana Stenová ]
V sobotu 23. júna 2012 sa uskutočnila
 1. pilotná brigáda rodičov a zamestnancov školy pri revitalizácii našej školy. Cieľ bol zadaný - skrášliť rozsiahly plot školy novou, hráškovo-zelenou farbou a odstrániť nevhodné porasty burín a vyčnievajúcich kríkov.

Prvá skupinka nadšencov začala maľovať už o 7 hod., postupne sa  pridávalo stále viac a viac ľudí. Pôvodný počet nahlásených 25 rodičov a asi 20 učiteľov sa nakoniec zvýšil na úctyhodných 58 . Prvá spoločná brigáda zožala veľký úspech, pretože sa podarilo namaľovať skoro celý plot okolo školy. Maľovali rodičia, bývalí absolventi školy, žiaci, pedagógovia i ostatní zamestnanci školy. Práca išla skutočne "odruky", no a posledný náter na plote zažiaril o 19. hodine.

Týmto chceme čo najsrdečnejšie poďakovať ochotným a láskavým rodičom, nadšeným pedagógom i zamestnancom školy, ktorí  spolu so žiakmi utvorili nadšený tím .

Úsmevné rozhovory, ktoré dotvárali pracovné zapálenie, zelená farba vo vlasoch i na rukách, dobrý guláš, chuť a odhodlanosť vyvolali v nás veľkú silu, aby sa naša škola zveľaďovala, aby sme všetci spoločne vytvárali takpovediac jednu veľkú rodinu, v ktorej si budeme vzájomne pomáhať a rásť.

Všetkým patrí veľké  ĎAKUJEME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S.:
Celkovej práce v areáli je ale ešte viac, takže by sme radi predbežne vyhlásili  ďalšiu brigádu na piatok 24.augusta 2012 od 9:00 až do večera.....

Každý sa môže pridať podľa svojich možností. Farebne treba domaľovať pergoly a potom pod vedením projektového záhradníka by sme radi zrevitalizovali dreviny v areáli, osadili nové lavičky.

Budeme radi, ak sa opäť stretneme v takej dobrej, tvorivej  atmosfére...

Maľovalo sa okolo i v škole, malí i veľkí :)

V týždennom spravodajstve ružinovskej TV nájdete krátku reportáž z našej brigády (od času 6:13):

Comments