Čarovanie s akrylom na 1.stupni

uverejnené 23. 5. 2013, 11:01 používateľom Neznámy používateľ   [ aktualizované 1. 6. 2013, 1:18 používateľom Zuzana Stenová ]

Postupne v mesiaci máj ožili akrylové farby zakúpené z grantových programov. Deti využívali rozličné umelecké techniky a maľovali na plátna alebo kartóny.

Postupne jednotlivé triedy maľujú, či vonku alebo vnútri, podľa možností a tak zapĺňajú rozkvitajúcu jarnú školu novými dielami umelcov.

Pri maľovaní najprv namaľovali kolážový dvojfarebný podklad a na to fúkaním, paličkami alebo inou formou rozlievali kontrastné farby...

Farby boli všade po triede, ale predovšetkým na umeleckých dielach našich žiakov. Najprv to boli prváci, teraz už aj tretiaci a postupne všetky triedy zachváti malebná mánia...:)