Ateliér pre žiakov v sobotu

uverejnené 17. 6. 2012, 10:45 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 17. 6. 2012, 11:03 používateľom Zuzana Stenová ]

V sobotu 16.júna žiaci 5. - 6.ročníka na záver celoročnej krúžkovej činnosti za odmenu a usilovnú celoročnú prácu mali možnosť zúčastniť výtvarného celodenného workshopu.

Workshopu sa zúčastnilo niekoľko piatakov a cez projekt školy získali možnosť absolvovať ho len za symbolickú cenu. Deti maľovali ráno od 9:30 až do 17:00 s prestávkami, futbalovým turnajom a obedom.  Prekrásne obrazy, ktoré si deti namaľovali budú odteraz skrášľovať ich domácnosti. Veríme, že postupne tieto workshopy budú absolvovať všetci naši žiaci.

Deti je možné do aktivít ateliéru (jednorázové kurzy, denné tábory) prihlasovať kedykoľvek počas letných prázdnin aj počas roka v soboty. Bližšie tu.

Fotogaléria z aktivity je nižšie: