4.A veselo aj smutne

uverejnené 9. 10. 2013, 23:35 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 13. 10. 2013, 21:00 ]

Dnešný deň bol pre 4.A výnimočný. V triede bolo veselo aj smutno. Spolužiačka Peťa sa sťahuje do iného, vzdialeného mesta a do novej školy.
A tak sme sa spolu s deťmi rozhodli pripraviť kamarátke peknú rozlúčku. Na hodine informatiky sme sa zahrali na masterscheftov a upiekli sme čokoládovú tortu. Nechali sme ju v chladničke odstáť a na pracovnom vyučovaní aj s p.uč. triednou sme si na nej poriadne pochutili. Peti sme popriali veľa úspechov v novej škole a dobrých kamarátov. Rozlúčka stála za to a dúfame, že Peťa na nás nezabudne a občas si na nás spomenie.
                                                                                                                    Pripravila  p.uč. Stenová

spoluziacka nam odchadza