4.A v ateliéri - čarovanie s akrylom

uverejnené 30. 4. 2012, 11:50 používateľom Viktor Križo   [ aktualizované 3. 5. 2012, 5:09 používateľom Zuzana Stenová ]

V pondelok 30.apríla 2012 sa naši žiaci 4.A triedy už po druhýkrát zúčastnili úžasnej aktivity s odbornými lektormi v ateliéri v priestoroch ZŠ Medzilaborecká v Bratislave. (Po prvýkrát viď tu.)

Od 10.00 do 14:00 po odučení hlavných predmetov matematiky a slovenského jazyka naši žiaci pokračovali vo vyučovaní, ale už trochu ináč.

Spolu s p. učiteľkou triednou Mgr. Ľ. Jarošovou totiž zanechali peračníky a učebnice a pochytali do rúk štetce, namočili ich do pestrých farieb a      pod profesionálnym vedením vytvárali prekrásne umelecké obrazy. Tieto obrazy budú do konca školského roka ozdobovať okolie triedy a nakoniec si ich deti odnesú slávnostne    s vysvedčením domov, kde budú ozdobovať ich domácnosti.

Projekt maľovania v ateliéri je súčasťou niekoľkých rozbehnutých projektov a je financovaný z grantových programov a príspevkov rodičov a školy.

Bližšie z celodennej atmosféry pohody a profesionality si  treba už tradične pozrieť v našej fotogalérie alebo v galérii ateliéru na facebooku: