O škole‎ > ‎Ľudia‎ > ‎Ocenení učitelia‎ > ‎

Jarka a Zuzka sú učiteľky roku 2014

uverejnené 7. 7. 2015, 15:01 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 6. 10. 2017, 13:28 ]
28.marca 2014 primátor mesta Bratislavy udelil mimoriadne o
cenenie našej vzácnej kolegyni, pani učiteľke Jarke Mikulíkovej.
Jej úžasní štvrtáci spolu s rodičmi pod vedením mamy p. Hudecovej pripravili prekrásne listy, práce o pani učiteľke a poslali ich primátorovi Bratislavy. Ten vyhlásil, že as ešte nestretli s takým ohlasom k učiteľovi - že toľkí rodičia a deti poslali o p. učiteľke svoje ocenenia (viď príloha nižšie).

Toto významné ocenenie bolo odovzdané pri príležitosti Medzinárodného dňa učiteľov.
Video z Nového času môžete nájsť TU.

Veľké ocenenie z rúk starostu MČ Ružinov dostala ku dňu učiteľov aj kolegynka
Zuzka Stenová za jej záslužnú a cennú prácu v školstve.

Spolu s ňou si ocenenie prevzala aj naša bývalá kolegyňa  Anička Grešková, ktorá si ho právom za svoju dlhoročnú a obetavú prácu v školstve zaslúžila.

Nakoľko u nás pracujú len super učitelia, niet divu, že sa sa p. starosta a p.primátor trafili:)

FOTO tu

Toto ocenenie im samozrejme medzi pedagógmi našej školy skutočne právom patrí.
                                        Gratulujeme im !!!