O škole‎ > ‎Ľudia‎ > ‎

Ocenení učitelia

Jarka - učiteľka roka 2018

uverejnené 24. 9. 2018, 11:01 používateľom Peter Šaliga

Veľké ocenenie z rúk starostu MČ Ružinov dostala ku DŇU UČITEĽOV aj naša kolegynka Jarka Kotríková za jej záslužnú a cennú prácu v školstve.

Gratulujeme!

Katka - učiteľka roka 2017

uverejnené 8. 5. 2017, 10:32 používateľom Peter Šaliga

Veľké ocenenie z rúk starostu MČ Ružinov dostala ku DŇU UČITEĽOV aj naša kolegynka Katka Harišová za jej záslužnú a cennú prácu v školstve.

Gratulujeme!

Sonička učiteľka roka 2016

uverejnené 5. 7. 2016, 15:03 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 5. 7. 2016, 15:09 ]

Veľké ocenenie z rúk starostu MČ Ružinov dostala ku dňu učiteľov aj naša kolegynka Sonička Gálová za jej záslužnú a cennú prácu v školstve.

Toto ocenenie jej samozrejme medzi pedagógmi našej školy skutočne právom patrí.

Gratulujeme a želáme  jej ešte veľa úspešných učiteľských rokov !!!

Ľubka učiteľka roka 2015

uverejnené 7. 7. 2015, 15:03 používateľom Zuzana Stenová

Veľké ocenenie z rúk starostu MČ Ružinov dostala ku dňu učiteľov aj naša kolegynka Ľubka Učníková za jej záslužnú a cennú prácu v školstve.

Toto ocenenie jej samozrejme medzi pedagógmi našej školy
skutočne právom patrí.
                                        Gratulujeme jej !!!

Jarka a Zuzka sú učiteľky roku 2014

uverejnené 7. 7. 2015, 15:01 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 6. 10. 2017, 13:28 ]

28.marca 2014 primátor mesta Bratislavy udelil mimoriadne o
cenenie našej vzácnej kolegyni, pani učiteľke Jarke Mikulíkovej.
Jej úžasní štvrtáci spolu s rodičmi pod vedením mamy p. Hudecovej pripravili prekrásne listy, práce o pani učiteľke a poslali ich primátorovi Bratislavy. Ten vyhlásil, že as ešte nestretli s takým ohlasom k učiteľovi - že toľkí rodičia a deti poslali o p. učiteľke svoje ocenenia (viď príloha nižšie).

Toto významné ocenenie bolo odovzdané pri príležitosti Medzinárodného dňa učiteľov.
Video z Nového času môžete nájsť TU.

Veľké ocenenie z rúk starostu MČ Ružinov dostala ku dňu učiteľov aj kolegynka
Zuzka Stenová za jej záslužnú a cennú prácu v školstve.

Spolu s ňou si ocenenie prevzala aj naša bývalá kolegyňa  Anička Grešková, ktorá si ho právom za svoju dlhoročnú a obetavú prácu v školstve zaslúžila.

Nakoľko u nás pracujú len super učitelia, niet divu, že sa sa p. starosta a p.primátor trafili:)

FOTO tu

Toto ocenenie im samozrejme medzi pedagógmi našej školy skutočne právom patrí.
                                        Gratulujeme im !!!

Ocenenie veľkého pedagóga

uverejnené 7. 7. 2015, 14:49 používateľom Zuzana Stenová

Video z TV Ružinov môžete nájsť TU.
26.marca 2013 starosta Ružinova udelil významné ocenenie našej vzácnej kolegyni, pani učiteľke Helenke Jarolímkovej. Ocenenie bolo odovzdané pri príležitosti Medzinárodného dňa učiteľov, ktorého sa zúčastnili všetky ružinovské základné a materské školy za účasti predstaviteľov mestskej časti Bratislava - Ružinov.

Pri tejto príležitosti v príhovore p. riaditeľka
 Hajduová pripomenula predovšetkým jej šírenie pokoja, pohody a radosti v náročnom učiteľskom poslaní, nekonfliktné riešenia a zásluhy na budovaní školy priateľskej deťom.

Toto ocenenie jej medzi pedagógmi našej školy skutočne právom patrí.

Spolu s ňou získala ocenenie aj naša bývalá kolegyňa s veľmi podobnou vnútornou charakteristikou, p. Jolanka Klinovská, taktiež dlhoročná učiteľka biológie a chémie.

Ocenenie 2012

uverejnené 7. 7. 2015, 14:33 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 11. 7. 2015, 16:42 ]

Mgr. Iveta Hajduová, Mgr. Jaroslava Felcanová a Miroslav Černý

Pri príležitosti Medzinárodného dňa učiteľov si prevzala naša pani riaditeľka z rúk pána primátora krásny titul Učiteľ - môj kamarát.

Srdečne jej gratulujeme!

Mgr. Jaroslava Felcanová a Miroslav Černý

Dňa 27.marca 2012 na Deň učiteľov otvorila ďalšiu bránu ocenení od starostu mestskej časti Bratislava - Ružinov a obdržala významné pedagogické ocenenie naša kolegyňa - Mgr. Slávka Felcanová.

S veľkým potešením za skutočne mimoriadne záslužnú prácu bolo udelené významné ocenenie mestskej časti i nášmu kolegovi  Mgr. Miroslavovi Černému .

Prajeme im všetci ešte veľa elánu, sily a zdravia v ich pôsobení a šírení dobrej atmosféry.

Ocenenie 2011

uverejnené 7. 7. 2015, 14:31 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 11. 7. 2015, 16:53 ]

Mgr. Viera Bálintová, Mgr. Viktor Križo

Na Deň učiteľov, 28.marca 2011 prevzala z rúk starostu mestskej časti Bratislava - Ružinov významné pedagogické ocenenie

naša kolegyňa a neúnavná pani učiteľka Mgr. Viera Bálintová.

Prajeme jej ešte veľa úsmevu, radosti a pohody v práci.

Pri príležitosti Dňa učiteľov ocenil primátor Milan FTÁČNIK aj nášho mladého kolegu. Z rúk primátora si prevzal ocenenia v reprezentačných priestoroch Primaciálneho paláca v Bratislave. Iba 26-ročný Viktor Križo sa včera stal historicky prvým učiteľom roka, ktorého zvolili študenti. Je pre nich tým najlepším učiteľom na svete! Získal titul Môj učiteľ, môj kamarát. (bližšie info tu)

Gratulujeme Ti kolega náš !!!