Výchovný koncert : Môj malý svet a Generácia XYZ

uverejnené 13. 11. 2016, 16:05 používateľom Zuzana Stenová   [ aktualizované 14. 11. 2016, 20:38 používateľom Iveta J. Hajduová ]

V piatok 11.11. sa žiaci našej školy zúčastnili zaujímavých a podnetných výchovných koncertov:
Môj malý svet Program sa snažil zábavnou formou odtiahnuť deti od nástrah dnešnej internetovej doby formou poznávania krás a histórie Slovenska. Počas koncertu prítomní navštívili významné miesta našej histórie, uvideli krásne prírodné scenérie a deťom bol predostretý najkrajší kút na svete - Slovensko.
Generácia XYZ Štyria mladí ľudia motivovali mladú generáciu k objavovaniu vlastných koreňov, svojej histórie a kultúry. Národ, ktorý nepozná svoju históriu, totiž opakuje závažné chyby, ktoré potom vedú k javom ktoré nás dnes znepokojujú. Rasizmus, intolerancia, extrémizmus a radikalizácia časti mládeže. To sú témy, ktoré boli v programe rozoberané aj z pohľadu dnešnej mladej generácie.

Ak chceš vidieť viac foto klikni na fotku.